תמונות אחרונות

IMG-20180418-WA0017

חוזר להורים לחודש יוני 2018

יוני 2018

משפחות יקרות,

 

החודש עומד בסימן של סיום ופרידות. הנה מסתיימת לה שנת הלימודים וכולנו משתאים כיצד חלפה כה מהר. שוב מתכוננים לפרידה מתלמידינו הבוגרים, מסיימי כיתה ח', שעוברים למסגרות המשך. מתרגשים מכל הישגיהם הקטנים והגדולים ומלווים אותם בברכת הדרך…

 

כמו בכל שנה,  בחודש יוני אנו מתכוננים לקיץ ומדגישים את נושא הביטחון והבטיחות:

בטיחות בדרכים"זהירות מצילה חיים"

בתקופת חופשת הקיץ משתנים דפוסי הפעילות של הילדים, מספר שעות הפנאי שלהם גדול יותר ומגוון הפעילויות שבו הם עוסקים רחב יותר. בדרך כלל מטיילים יותר, לעיתים למקומות מרוחקים וחדשים. אנו חוזרים ומלמדים את כללי הבטיחות בדרכים: הליכה בטוחה על המדרכה, הליכה בליווי מבוגר מוכר, חציית כביש בצורה בטוחה לפי הכללים לחציית כביש, שמירה על ערנות בעת הליכה ברחוב ובחציית כביש.

 

חכם בשמש

הקיץ מגיע, ואתו הטיולים והבילויים בחוץ – בים, בבריכה, בחיק הטבע. השהות בחוץ נעימה, אך החשיפה לקרני השמש עלולה להיות מסוכנת לבריאותנו. זה הזמן בו אנו מלמדים באופן מותאם את תלמידינו על קרינת השמש, השפעות הקרינה על בריאותנו ובהימנעות מסכנות הקרינה. כדי להימנע מסכנות אלה עלינו ללמוד ולאמץ הרגלים של חשיפה נבונה ומבוקרת לשמש והרגלי שתייה.

 

 

מסיבת סוף שנה

ביום חמישי בשעה 17:30, 21.6.2018, 

נקיים חגיגה גדולה בה יופיעו כל התלמידים.

מחכים לכם ההורים לצפות בילדיכם וליהנות ביחד.

 

הארכת שנת הלימודים בחודשי הקיץ

שנת הלימודים נמשכת עד ה 15 לאוגוסט והלימודים יתקיימו במתכונת של קייטנה. אנו נשים דגש על בילויים, משחקים וחוויות ובמקביל נשים דגש על חיזוק מיומנויות העצמאות של התלמידים והמשך תרגול מיומנויות אקדמיות. תוכנית הקייטנה תשלח לקראת סוף החודש. הפעילות בקייטנה תתקיים בימים א'-ה' בשעות 8:00-12:45.

 

ברצוני להודות לכל הצוות הנפלא של "הנרייטה סאלד" העושה מלאכתו נאמנה, במסירות ובמקצועיות, תוך שימת דגש על קידום התלמידים במימדים השונים של חייהם ומתוך דאגה לבריאותם ולשלומם.

גם לכם ההורים אני מודה על האמון לו אנו זוכים ועל שיתוף הפעולה בטיפוח ופיתוח הילדים, בהתמודדות עם האתגרים, בדרך להנאה מההישגים.

 

בשם כל הצוות אני מאחלת לכולכם קיץ נעים ובטוח,

רמאדן קארים, חג שמח ומבורך לחברינו המוסלמים,

 

                 בברכה חמה,

דפנה רם, מנהלת ביה"ס