מאי 2021

 

משפחות יקרות,

 

חזרה לטיולים ולסיורים לימודיים

אנו שמחים לחזור לשגרת הטיולים ולמשימות העצמאות הקהילה לאחר תקופה ארוכה בה לא התקיימו כלל טיולים. שמחים לראות את ההנאה והחדווה מהחזרה לשגרה, כמו גם מהחגיגות שחזרנו לחגוג במרחבים הפתוחים. אנחנו ממשיכים לשמור על כללי הבטיחות הנדרשים לשמירה על בריאות התלמידים והצוות במרחב הפתוח ופועלים באופן זהיר ושקול. אנא המשיכו לשלוח התלמידים מצוידים במסיכות ובציוד היגיינה אישי .

 

שבוע החירום לאומי בסימן רעידת אדמה

בשבוע הקרוב ( החל מיום שני, ה-3.5.2021) ייערך שבוע חירום ארצי בכל בתי הספר וגני הילדים בארץ, אשר במהלכו יתרגלו הילדים התנהלות נכונה בעת רעידת אדמה. שבוע החירום מאפשר לתלמידים לתרגל את הנחיות ההתגוננות מפני רעידת אדמה וצונאמי. השנה, שבוע החירום יתקיים בהתאם להגבלות על הלימודים בתקופת הקורונה ובהתאם לאורחות חיים והמתווה.

 

השבוע הבינלאומי לבטיחות ילדים 23-27.5.21

מדי שנה מציינים את השבוע הבינלאומי לבטיחות ילדים במערכת החינוך במטרה לפעול לצמצום מספר הילדים הנפגעים מדי שנה. רבות מהתאונות מתרחשות בבית, בחצר ובמרחבי הפנאי. ילדים נמצאים בסיכון גבוה להיפגעות בשל חוסר ניסיון, יכולת מוגבלת לזהות סיכונים וסקרנות, לכן חשוב שנקנה להם ידע ומיומנויות להתמודד עם סכנות וסיכונים המתרחשים במרחבים שלכאורה, כל כך מוכרים ובטוחים להם, בבית ספר ובבית. בשבוע הבטיחות נלמד ונתרגל כללי בטיחות בכביש, בטיחות בבית, בטיחות בקיץ ובסביבות מים. עונת הקיץ בפתח, חשוב להקפיד על שתיית מים, להימנע מחשיפה ממושכת לשמש ולהיות ערניים מפני נחשים.

 

חופשת חג השבועות

ביום שלישי, ה-11.5.2021  נחגוג בבית ספר את חג השבועות בתחנות פעילות בחצר בית הספר. חופשת החג תחל ביום ראשון, 16.5.2021 ותסתיים ביום שלישי, 18.5.2021. חוזרים ללימודים ביום רביעי, 19.5.21 בשעה 8:00.

 

בשם כל הצוות אני מאחלת לכם חודש טוב, ולילדים הנאה בכל הטיולים, האירועים והפעילויות                                                          החווייתיות שתתקיימנה החודש,     

 

דפנה רם, מנהלת ביה"ס

 

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות