הורים ומשפחות יקרות!                                                                אפריל 2022

 

 

 

 

 

שמחה רבה שמחה רבה, אביב הגיע, פסח בא……הנה הגיעה חופשת האביב, זמן של התחדשות, פריחה ושמחה. זה הזמן לאחל לכולם חג שמח.  לראשונה מזה שנתיים חגגנו יחד, שכבה צעירה ושכבה בוגרת את סדר הפסח באולם בית הספר. כמו כן, ציינו  בשמחה את חג הפסחא ואת הרמדאן.

אנו בתקופה של התחדשות ופריחה, התלמידים והצוות פועלים במרץ על מנת לחדש ולנקות את חצרות ביה"ס והכיתות. התלמידים לקחו חלק בימי ניקיון ובמועצת התלמידים צבעו שולחנות פיקניק בחצר. הורים ומתנדבים הגיעו אלינו לסייע בטיפוח הגן ושביל הכניסה לביה"ס ואנו מודים להם מאוד. כעת החצר ירוקה ומלאה בצבעים שמחים ומזמינים. בנוסף, התחדשנו במתקני פארק נינג'ה- מתחם נוסף לנדנדות ומתקני העץ שם יוכלו התלמידים להנות ולשחק בהפסקות באופן בטוח. גם בתוך ביה"ס חידשנו את הספרייה, הפכנו אותה לחלל של משחק ופנאי , זמן קריאה ושעת סיפור. במסדרונות אנו מקימים בימים אלה קירות פעילים ללמידה בתחומי המדעים, החשבון והחושים ומקום מיוחד יוקדש לתערוכות והצגת עבודות התלמידים בשיעורי האמנות.

לאחר חופשת הפסח תפעלנה תכניות חדשות בביה"ס במסגרת תקציבי "באים בטוב" וצמצום פערי קורונה,. התלמידים יהנו מהעשרה בתחומי החוסן הריגשי והפנאי: תכנית "שפת הג'ירף" בנושא תקשורת מקרבת הכוללת הצגות והדרכה לצוות החינוכי , פעילות עם עמותת "אתגרים" בתחומי המוטוריקה הגסה והתעמלות אתגרית לכיתות א-ב', תכנית בנושאי קיימות במסגרתה יוקמו עוד פינות ישיבה מחומרים ממוחזרים בפינות החצר השונות במסגרת סדנאות צוות- הורים ותלמידים. לפני החג החלה תכנית העצמה באמצעות כלים מוסיקליים לכיתות הבוגרות ובכיתות ו' חזרו התלמידים ללימודי השחייה. העשייה החינוכית- חברתית- רגשית בשיאה ואווירת ההתחדשות ניכרת בכל פינה בביה"ס.

נחזור ללימודים בתום חופשת הפסח  ביום ראשון ה 24/4/2022.  שבועיים לאחר מכן, בתאריך 8/5/2022 מכן יתקיים יום הורים בביה"ס . אנא שימרו את התאריך! נשמח שכולכם תגיעו לפגוש את הצוות ולהתעדכן אודות ילדכם!

בהזדמנות הזו אני מזמינה אתכם להתעדכן באתר ביה"ס בתמונות ובפעילויות השונות. מומלץ להיעזר באתר, להראות לילדכם את התמונות ולפתח עימם שיח אודות העשייה והפעילות שלהם בביה"ס.

לקראת הקיץ נבקש מכם להקפיד לשלוח את הילדים עם כובע קבוע שיישאר בכתה, להקפיד על נעליים סגורות ובקבוק מים. במידה וילדכם אינו חש בטוב נבקש שלא לשלוח אותו לביה"ס . נשמח לראותו כשהוא בריא וחש בטוב!  המשיכו לעדכן את המחנכים בכל שינוי או תכנון משפחתי לרבות יציאה לחופשה. אני מבקשת להדגיש כי יום הלימודים מסתיים בשעה 14:30 . השעה האחרונה היא שיעור  ככל השיעורים בו הילדים לומדים  ואנו מקפידים של כך שהתלמידים לא יפסידו שעות אלה.

לסיום אבקש לברך בשירה של אביגיל מגידנה גרוס " שנפסח"

ולבקש את הטוב, התקווה והשלום לכולנו:

 

 

 

 

 

הגדרות כלליות כניסה למערכת