יוני 2021

 

משפחות יקרות,

 

לאחר שנה כל כך מורכבת ומאתגרת אנו שמחים לחזור לשגרה, להצגות, טיולים וימי שיא בנושאים ערכיים וחברתיים. כמו כן חשוב לנו לשמור על מרקם היחסים הטוב ביננו בתוך בית הספר. חלק מהילדים שלנו חזרו מבולבלים מהאירועים הקשים שהיו בתוך העיר חיפה ובכלל בארץ. אנו מבקשים מכם ההורים להסביר להם ביחד איתנו כמה חשוב להמשיך ולכבד איש את רעהו ולשמור על יחסים טובים בין העמים.

 

שבוע הבטיחות

לקראת הקיץ ציינו בבית ספר את שבוע הבטיחות בנושא: ״בטיחות בסביבות מים וחשמל״. למדנו דרך משחק ויצירה מהם כללי הבטיחות והזהירות מחשמל ולמדנו כיצד להתנהל באופן בטוח בסביבות מים.

אנו ממשיכים ללמוד ולתרגל את כללי הבטיחות בדרכים: הליכה בטוחה על המדרכה, הליכה בליווי מבוגר מוכר, חציית כביש בצורה בטוחה לפי הכללים לחציית כביש, שמירה על ערנות בעת הליכה ברחוב ובחציית כביש.

 

 חכם בשמש

הקיץ מגיע, ואתו הטיולים והבילויים בחוץ – בים, בבריכה, בחיק הטבע. השהות בחוץ נעימה, אך החשיפה לקרני השמש עלולה להיות מסוכנת לבריאותנו. זה הזמן בו אנו מלמדים באופן מותאם את תלמידינו על קרינת השמש, השפעות הקרינה על בריאותנו ובהימנעות מסכנות הקרינה. כדי להימנע מסכנות אלה עלינו ללמוד ולאמץ הרגלים של חשיפה נבונה ומבוקרת לשמש והרגלי שתייה. הקפידו על כללי הבטיחות בבריכה ובמים, הצטיידו במצופים, קרם הגנה ושתייה מרובה. שימו לב לא נכנסים לבריכה או לים ללא מציל!

 

חגיגת סוף שנה

ביום שישי 18.6.21  בשעה 8:30 נקיים חגיגת סיום שנה חוויתית בנושא אחדות ושותפות. הזמנה תצא בימים הקרובים, בינתיים מבקשים מכם לשמור את היום ולהיערך להגיע לחגיגה. כולכם מוזמנים, שימרו התאריך ובואו לשמוח ולחגוג ביחד.

 

הארכת שנת הלימודים בחודשי הקיץ

הארכת שנת הלימודים במתכונת קייטנה תפעל במהלך יולי ועד ה 15 לאוגוסט. אנו נשים דגש על בילוי שעות פנאי, משחקים וחוויות ובמקביל נשים דגש על חיזוק מיומנויות העצמאות של התלמידים והמשך תרגול מיומנויות אקדמיות. תוכנית הקייטנה תשלח לקראת סוף החודש.

הפעילות בקייטנה תתקיים בימים א'-ה' בשעות 8:00-12:45, פרט ליום ראשון- 18.7.21 תשעה באב – לא תתקיים קייטנה.

 

ברצוני להודות לכל הצוות הנפלא של "הנרייטה סאלד" העושה מלאכתו נאמנה, במסירות ובמקצועיות, תוך שימת דגש על קידום התלמידים במימדים השונים של חייהם ומתוך דאגה לבריאותם ולשלומם.

גם לכם ההורים אני מודה על האמון לו אנו זוכים ועל שיתוף הפעולה בטיפוח ופיתוח הילדים, בהתמודדות עם האתגרים, בדרך להנאה מההישגים.

                                                            

            בשם כל הצוות אני מאחלת לכולכם בריאות איתנה וקיץ נעים ובטוח,

                                                             בברכה חמה,

                                     דפנה רם, מנהלת ביה"ס                                                                   

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות