1.12.2020

הורים ומשפחות יקרות,

קידום אורח חיים ירוק ובריא בבית ספר

כחלק מהיותנו בית ספר ירוק מתמיד המקדם נושאים סביבתיים ומהיותנו בית ספר מקדם בריאות המחנך לאורח חיים בריא, רצינו לבקש אתכם ההורים להמשיך ולשמור ביחד איתנו על הרגלים המדגישים את הפחתת הצריכה, צמצום הפסולת וקידום תזונה בריאה ונבונה:

  • קופסאות אוכל – אנא שלחו את הארוחות בקופסאות אוכל רב-פעמיות. מומלץ שהקופסאות תהיינה מחולקות כך שניתן יהיה לאחסן בתוכן מזון מגוון הכולל גם ירקות ופירות. באופן זה ניתן יהיה לשמור גם על הסביבה וגם על בריאות התלמידים.
  • בקבוקי מים – אנא שלחו לילדים מים בבקבוקים רב-פעמיים שמאפשרים מילוי חוזר. אנו מחנכים את הילדים להרבות בשתיית מים ובקבוקים כאלה יאפשרו גם הפחתה בשימוש בבקבוקים חד-פעמיים וגם פיתוח הרגלי שתייה ואורח חיים בריא.
  • שגרת ממ"ש – אנא שילחו לילדים מסיכות, אלכוג'ל, מטליות חיטוי ולמי שצריך כפפות. חשוב שהילדים יעטו מסיכות, ישמרו מרחק וישטפו ידיים. כולנו פועלים כך בימים של שגרת קורונה.

תלבושת בית ספר

התלמידים מתבקשים להגיע לבי"ס עם תלבושת אחידה. רבים מהילדים שמחים להגיע לבושים בתלבושת האחידה ומביעים אכזבה כאשר אינם מגיעים עם התלבושת. אנו מאמינים שהתלבושת יוצרת שוויון בין התלמידים, גם בתוך בית ספר וגם כחלק ממה שמקובל בכל בתי הספר. כך אנו מאפשרים להם להיות כמו כל הילדים: בבית, במשפחה ובשכונה.

בנוסף נודה לכם באם תרשמו את שם הילד או הילדה על הבגדים. מידי שנה מתאספים בבית ספר סווצ'רים, סוודרים ומעילים ללא שם וללא דורש. היינו שמחים שהבגדים ישובו מידי יום לבתים.

קייטנת חנוכה

החל מיום ראשון, 13.12.20 ועד יום רביעי, 16.12.20 תתקיים קייטנת חנוכה בבית הספר בשעות

 8:00-12:45. הנכם מתבקשים לשלוח ארוחת בוקר לילדיכם.

אנא הודיעו כמה שיותר מהר למחנכי הכיתות מי מהילדים יגיע, נשמח לראות כמה שיותר תלמידים ותלמידות בקייטנה.

בקייטנה תוגש ארוחת צהריים למי שהודיע מראש למחנכת שיגיע, הסעה גם היא תאורגן רק לילדים שנרשמו מראש.

צוות בית הספר מארגן תוכניות מגוונות ומעשירות ונשמח שכל התלמידים יגיעו ויהנו.

חופשת חנוכה

חופשת חג החנוכה תחול מיום חמישי, 17.12.20 ועד ליום שישי, 18.12.20. נחזור לבית הספר ביום ראשון, 20.12.19 בשעה הרגילה.

בחודש זה נחגוג חגים מלאים באור ושמחה, הקפידו להרחיק את הילדים מאש הנרות וממדליקים שונים. ואת הנרות הרחיקו מאזורים וחפצים דליקים. אנו מבינים את הרצון בלחגוג את החגים יחד, אך בתקופה זו מומלץ להימנע ממפגשים המוניים ומהתקהלות. שיהיה לכולם חג שמח!

       בשם כל צוות ביה"ס נאחל

    חג חנוכה שמח, חג מולד שמח,

   שנה אזרחית טובה וחופשה נעימה,

       דפנה רם, מנהלת ביה"ס

                                                                                                  

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות