משפחות יקרות,

 

אנו ממשיכים לעשות את המיטב כדי לשמור על בריאות יושבי בית הספר, ממשיכים לעטות מסיכות, לשטוף ולחטא ידיים, לחטא משטחים משותפים ולשמור על ריחוק חברתי. יחד עם זאת מנסים למצוא דרכים יצירתיות לחיזוק קשרים חברתיים ונעזרים באמצעים טכנולוגיים לשם כך. בית הספר פתוח ונשמח לפגוש שוב את כל התלמידים.

 

שבוע בטיחות מכוויות

בחודש זה אנו מציינים את שבוע הבטיחות מכוויות. כוויה נחשבת לאחת מהפגיעות הכואבות שנגרמות מאש, חום, שמש, גז, חשמל או חומצה. למרות שהבית שלנו נחשב למקום בטוח, דווקא בו מתרחשות רוב הפגיעות. שימו לב כי ילדינו נמצאים בסיכון גבוה להיפגע מאחר והם לא תמיד מצליחים לזהות את הסכנה. הקפידו להרחיק אותם מחשמל חשוף, חומרי ניקוי, מים חמים, סירים חמים ועוד גורמים נוספים העלולים להוות עבורם סכנה. הבטיחות והבריאות מעל הכל!

 

השבוע הלאומי לגלישה בטוחה

כבכל שנה אנו מציינים בחודש פברואר את השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת.

שבוע זה הוא חלק מהתוכנית השנתית "חיים ברשת" ומהתוכנית "כישורי חיים" – קידום התנהלות מיטבית ברשת ומניעת פגיעה.

השנה נבחר הנושא הלאומי "מתחברים על בטוח", בשיתוף משרד החינוך והמטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת 105. חשוב שנדגיש בפני תלמידינו במהלך השבוע הלאומי כי הרשת היא עוגן לשמירה על חיבורים וחברויות ונעודד אותם לשמור על קרבה חברתית, גם אם מרחוק, ולפתוח את חדרי ליבם. עם זאת, ננחה אותם כיצד להתנהל נכון ברשת, התנהלות מוגנת בטוחה ורגישה כלפי עצמם וכלפי אחרים.

 

 

יום המשפחה  בנושא שותפות ואחדות: חיזוק השייכות והחוסן

ביום שישי ה-12.2.2021 נציין בבית ספר את יום המשפחה בדגש על פעילות חווייתית בנושא "שותפות ואחדות", שהוא הנושא השנתי שנבחר ע"י משרד החינוך לשנת תשפ"א.

 

השנה לא ניפגש כתמיד ביום חוויתי. אנו נקיים פעילויות בבית הספר ומחנכי הכיתות ישתפו אתכם בתוכנית הכיתתית. כולנו ביחד נחזק את תחושת השייכות והחוסן הפנימי ונשכיל לשמוח ביחד.

 

יום המשפחה נקבע בסמוך ליום פטירתה של הנרייטה סאלד. אף על פי שלא היו להנרייטה סאלד ילדים, היא היוותה דמות אם לרבים מהילדים שעלו לארץ במסגרות השונות. הנרייטה סאלד כונתה "אם עליית הנוער" – מתוקף תפקידה הייתה אחראית על קליטת ילדים ונוער שהגיעו לישראל לאחר עליית הנאצים לשלטון בגרמניה והכוונתם למסגרות.

 

 

בשם כל הצוות אני מאחלת חודש נפלא,
בריאות איתנה והרבה סבלנות,

 

דפנה רם,

מנהלת בי"ס

                               

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות